Spotkanie byłej 4d, rocznik 2001 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wojciech Podgórski   Dnia 27 grudnia 2007 r. w człuchowskiej kręgielni odbyło się spotkanie po latach byłej klasy 4d, która egzamin dojrzałości zdawała w 2001 r. W spotkaniu wzięło udział 19. absolwentów.

Organizatorem był jeden z byłych uczniów – Michał Niedziałkowski. To on powiadomił wszystkich, czuwał nad przygotowaniem i frekwencją.

Jako ich były wychowawca zostałem zaproszony na to spotkanie. Po serdecznym powitaniu nastąpiły równie ciepłe rozmowy na tematy z historii klasy, jak i co u każdego słychać. Nie brakowało też jadła i napoju.

Był to jeden z kolejnych zjazdów klasowych absolwentów naszej szkoły. Warto nadmienić, że wszyscy uczestnicy bardzo ciepło wspominali czas spędzony w naszym liceum.

Do następnego spotkania

 

 2001_4d  
Więcej zdjęć