Po dwudziestu latach znowu razem. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Fliciński   Po dwudziestu latach od matury, dużym nakładem sił i czasu głównej organizatorki zjazdu - Ilony Bogackiej-Nowickiej udało się doprowadzić do spotkania absolwentów klasy IVA z 1983 roku., które odbyło się 08 czerwca 2003 roku.

Z tego co mi wiadomo, największym kłopotem było ustalenie aktualnych adresów, rozsianych po Polsce i Europie, byłych uczniów naszej klasy. Ilona wykazała się iście policyjnym (dosłownie i w przenośni) zacięciem i dokonała rzeczy wręcz niemożliwej. Dotarła do niemalże 100% absolwentów.

Niestety pomimo licznych deklaracji uczestnictwa, w spotkaniu wzięło udział tylko 17 osób (plus osoby towarzyszące). Niektórych zatrzymały w domu sprawy osobiste, innych złośliwość losu, a jeszcze innych (podobno) lenistwo.


Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze do wczesnych godzin rannych, wspomnieniom nie było końca.Rozstawaliśmy się z wielką niechęcią, składając sobie obietnice, że następne spotkanie odbędzie się nie później niż za pięć lat - czyli na 25-lecie.


Dołączam tylko kilka zdjęć z tego miłego spotkania, ponieważ złośliwość sprzętu (komputera) spowodowała, że część z nich straciłem bezpowrotnie.

4a_2003  
Więcej zdjęć