Home Spotkania klasowe Obudzili ducha... licealnych lat (2007 rok)
Obudzili ducha... licealnych lat (2007 rok) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Lichucki   

 

zjazd 2007

Dnia 10 października 2007 roku, dwadzieścia lat po maturze, spotkali się absolwenci naszej szkoły z 1987 roku.

Na zjeździe obecni byli ich wychowawcy:Teresa Bagińska (język polski), Zenon Theus (chemia, PO) oraz Roman Cybulski (fizyka) oraz nauczyciele uczący: Hannelore Bodziak (język niemiecki), Dorota Pestka (matematyka), Jadwiga Loroch (język francuski), Danuta Blechacz (wychowanie fizyczne), Ewa Hryszkiewicz (biologia) i Tomasz Ekert (geografia).

Do restauracji, gdzie odbywało się spotkanie, przyjechało 30 osób z różnych stron Polski. Zawiedli miejscowi - zauważyła Beata Kasperowicz, która wraz z Małgorzatą Faką była inspiratorką zjazdu.

- Na spotkanie przyjechali za to absolwenci m.in z Gdańska, czy Elbląga. Wspomnieniom i rozmowom nie było końca. Czuliśmy jakby czas się zatrzymał. W każdym z nas obudził się duch tamtych lat. Poczuliśmy się jak na dyskotece w naszym ogólniaku.

Chwilą ciszy zebrani uczcili pamięć nieżyjących nauczycieli oraz koleżanek: Brygidy Grabowskiej (Bogackiej) oraz Joanny Taniewskiej (Gajdamowicz). Przeglądano dawne listy obecności, stare klasówki, ściągi i zdjęcia.

- Nauczyciele byli wzruszeni, że ktoś potrafił przetrzymać prace pisemne przez kilkadziesiąt lat - dodaje Beata Kasperowicz. -

Roman Cybulski za zabawę otrzymał czerwonego plusa. Absolwenci bawili się do siódmej rano.

Już wiadomo, że następne spotkanie odbędzie się za pięć lat.zjazd 2007

zjazd 2007

2007 

Kontakt

Jeśli jesteś Absolwentem LO

lub chcesz z nami nawiązać współpracę,

Zapraszamy do kontaktu:


Zespół Szkół Gimnazjalnych
i Ogólnokształcących
im. St. Czarnieckiego

ul. Kusocińskiego 1

77-300 Człuchów


tel. 59 83 42 407

loczluchow@onet.eu