Ku pamięci... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Józefa Rybarczyk (Bednarczyk)   

 

1

 

Nazywam się Józefa Rybarczyk (Bednarczyk). Znajomi mówią do mnie Ziutka.

W roku 1972 ukończyłam LO w Człuchowie - klasa IV c.

Mieszkałam w Przechlewie a od 1975 r. w Szczecinie. Straciłam kontakt ze wszystkimi ludźmi z klasy ale ostatnio zaczęłam intesywnie obserwować portal nasza klasa.pl i kilka osób się tam juz "zameldowało". Mam nadzieję, że wchodzą też na stronę loczluchow.pl i wkrótce nadejdą nowe wspomnienia od klasowiczów.

Mam kilka zdjęć z mojej Studniówki i chciałabym je pokazać na stronie naszej szkoły. Mam też trochę wspomnień, ale już nie za wiele, bo życie stale przynosi nowe. Z czasów szkolnych zawsze bardzo miło wspominam mojego wychowawcę

Pana prof. Jerzego Lorocha "za całokształt" oraz Panią prof. Jadwigę Loroch ponieważ dzięki "Loroszce" jeszcze dziś trochę pamiętam z tego co mnie nauczyła. A najważniejsze, że spełniło się jedno z moich wtedy nieosiągalnych marzeń - byłam w Paryżu. Zobaczyłam wszystko to o czym Pani profesor nam opowiadała. Było pięknie.

Nie mogłabym tu nie wspomnieć mojego wspaniałego "chemika" Pana prof. Zenona Theusa i Jego powiedzonka: "idź Im pokaż jak to się robi" (chodziło o wzory strukturalne).

 

 

 1972_4c  
Więcej zdjęć